Хрещення для кожної православної людини – це духовне народження, очищення та захист від злих духів. Ще наші пращури вірили, що немовлята дуже вразливі до дій злих духів, недоброго погляду чи заздрості.

Для кожного українця вишиванка – то є не просто гарна сорочка, яку можна одягти на свято, а, в першу чергу, оберіг від лихого ока та злого духа. Ще наші пращури свято вірили в силу вишитої сорочки.
Боді, комбінезони, штани, повзунки, светри, кофти, костюми, куртки та шапки - все це Ви зможете купити у нас в магазині зі знижкою.
Ройбуш або ройбос (від африк. «Rooibos», що означає «червоний кущ»). Це невеликий кущ, який можна знайти тільки на схилах мису Доброї Надії в Південній Африці.
Дитяча мода в новому зимовому сезоні вкотре повторює моделі дорослі, але при цьому доповнені яскравими дитячими принтами.

Реєструйтесь на сайті та отримуйте 3% знижки вже на перше замовлення!

З 29 листопада по 4 грудня купуйте в нашому Інтернет-магазині куртку, жилетку(теплу), комбінезон чи комбінезон-трансформер і отримуйте в подарунок светр, реглан чи джемпер для Вашого маляти!

З 01.12.2016 по 31.12.2016 даруємо знижки на всі іграшки для Вашого маленького дива! Придбайте подарунок малюку під ялинку до Новорічних свят та подаруйте йому радість!